Hordaland Seilkrets

Styre og utvalg

Styret i Hordaland Seilkrets 2017. Frå venstre: Alice Syslak, Harald Thomsen (leiar) og Gunnar Milde.

Adresse:
Hordaland Seilkrets
Idrettens Hus
Kniksens Plass 3
5063 Bergen


Tillitsverv i HSK 2017:

Leder:

Harald Thomsen, Bergens Seilforening

Mobil: + 47 934 16 880

E-post: leder@hordaland-seilkrets.no

Nestleder

Gunnar Milde, Milde Båtlag

Mobil: +47 994 74 325

E-post: nestleder@hordaland-seilkrets.no

 Kasserer:

Alice Syslak, Askøy Seilforening

Mobil: +47 982 16 952

E-post: kasserer@hordaland-seilkrets.no

 Revisorer:

Per Hermund Høgheim,     Ran Seilforening             Birger Grevstad              Bergens Seilforening

Valgkomite:

Harald Matland ,    Leder    Nordhordland Seilforening

Lars Jaarvik,                           Bergens Seilforening

Rolf Hermansen,                   Ran Seilforening

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Leder T&H-utvalg:

Torbjørn Haugsdal                                                                        

E-post   torbjorn.haugsdal@outlook.com

Mobil: 982 13 282

E-post: turoghav@hordaland-seilkrets.no

 Leder Entypeutvalget:

Kjell Magnus Økland

Mobil: +47 950 46 739

E-post: kjellmag@gmail.com

 Leder Jolle & Brett utvalget:

Henrik Wigert Larsen

Mobil: +47 415 00 288

E-post: jolle@hordaland-seilkrets.no >

HSK Sailing Team utvalget

Rolf Hermansen

Rolf Hermansen   rolf.af@designfellesskapet.no

Leder utdanningsutvalget:

Ove Lind

mobil: +47 997 41 500

e-post: utdanning@hordaland-seilkrets.no

Sikkerhetsutvalget (sorterer under utdanningsutvalget)
Knut Jørgen Haaland

Mobil: +47 906 14 946

e-post: knuth@bjas.no

Leder dommerutvalget(sorterer under utdanningsutvalget)
Kjell Henanger, Bergens Seilforening

Mobil: +47 926 25 555

e-post: kjell@henanger.com

 Leder Shetland Race:

Fridtjov Bergmann

mobil: +47 909 72 899

e-post: shetland-race@hordaland-seilkrets.no

Webkontakt:

Kjell Magnus Økland

Mobil: +47 950 46 739

e-post: kjellmag@gmail.com